Co oznacza taki wynik badania płuc u 40-latki?

Proszę o interpretację czy to może być nowotwór? Słabo wysycone zagęszczenie guzkowe w seg. 3PP śr 4mm . Drobne pojedyncze linijne zagęszczenia podopłucnowe w polach dolnych obu płuc poza tym zmian ogniskowych nieuwidoczniono. Drzewo oskrzelowe prawidłowe cech limfadenopatii śródpiersia i wnęk nie uwiecznione. Jamy opłucnowe wolne

Zmiany guzkowe mogą mieć charakter nowotworowy, często jednak są wynikiem przebytego zapalenia. Pozostała część opisu nie potwierdza w żadnym stopniu nowotworowego tła wspomnianej wcześniej zmiany (bez powiększonych węzłów chłonnych, bez płynu w j. opłucnowych). Mimo wszystko RTG musi ocenić lekarz prowadzący.