Co oznacza wynik badania nadnerczy 46-latki?

Witam, Kobieta 46 lat. opis: drobnoguzkowate zgrubienie odnogi bocznej nadnercza lewego śr. 0,7 cm. zmiany zapalne i pozapalne w segm II płuca prawego, zmiany włókniste. "mufkowaty"naciek wokół dystalnego odcinka oskrzela segmentalnego segmentu II płuca Prawego dł 13mmx 7mm płuca prawidłowo powietrzne bez zmian ogniskowych.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza chorob płuc po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne