Co oznacza wynik badania przysadki u 27-latki?

Przysadka mózgowa o wymiarach 13x19mm(ap x Tr) oraz 10mm w wymiarze cc. Obwodowo uwypukla się w kierunku zatok jamistych, z przyleganiem to tętnic jamistych, z przyleganiem do tętnic szyjnych wewnętrznych. W obrazach T1 zależnych w płaszczyźnie przekroju poprzecznego zwraca uwagę obszar podwyższonego sygnału 17x12mm.

witam wynik interpretuje się znając cały kontekst, nie podano żadnych informacji klinicznych o stanie zdrowia pacjenta