Co oznacza wynik RTG 39-latki?

Co znaczy wynik RTG przy zgodnych danych dyskretnie wzmożony rysunek tkanki podscieliskowej w dolnym polu płuca prawego dodam że boli mnie cała prawa strona jak kaszle i oddycham jak kładę się na bok .proszę o odp

Lek. Katarzyna Szymczak

Obraz może wskazywać na zmiany zapalne, wynik powinien być interpretowany razem z obrazem klinicznym i objawami, dlatego wskazana jest kontrola u lekarza zlecającego badanie.
Pozdrawiam