Co oznacza wynik RTG zatok 21-latki?
Witam, odebrałam wyniki badań RTG zatok obocznych nosa.. Niestety wizytę u laryngologa mam dopiero za miesiąc. Chciałabym dowiedzieć się jak mam rozumieć wynik badań. "NIECO ZMNIEJSZONA POWIETRZNOŚĆ ZATOK CZOŁOWYCH - POGRUBIAŁA BŁONA ŚLUZOWA?"

KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu
Lek. Klaudia Kuśmierczuk
78 poziom zaufania
Może to być wynik zmian zapalnych ale aby prawidłowo zinterpretować wynik badania potrzebna jest wiedza na temat Pani stanu klinicznego, dlatego konieczna jest wizyta u lekarza prowadzącego.