Co oznacza wynik USG 27-latka?

Witam, jestem dzisiaj po badaniu USG j.b, i w opisie mam podane coś takiego: "W okolicy pęcherzyka żółciowego hypoechogeniczne ognisko o wymiarach 37,5 x 18,2mm najpewniej odpowiadające niezmienionemu przez proces stłuszczenia prawidłowemu miąższowi wątroby." co to może znaczyć?

Lek. Wojciech Zygmunt

Najprawdopodobniej jest to fragment wątroby w okolicy pęcherzyka żółciowego, który nie uległ stłuszczeniu jak pozostała wątroba i dlatego daje obraz różniący się echogenicznością od pozostałego miąższu wątroby. Warto przeprowadzić badanie USG także u innego specjalisty, który ewentualnie będzie miał inne sugestie co do tej zmiany. Pozdrawiam i życzę zdrowia.