Co oznacza zmiana w odbycie po usunięciu polipa?

Witam,mialam usuniety 3 dn temu polip z odbytu w znieczuleniu miejscowym, teraz wychodzi mi "cos" na wierzch razem ze szwami, nie wiem czy to kawalek tego jelitka... mam masci probuje to cos wlozyc ale ciagle wylatuje, prosze o odpowiedz .....

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza i ocena . Proponuje udac się do lekarza wykonującego zabieg