Co oznaczają rozstępy u kobiety, która nie rodziła?

Dzień dobry jestem kobietą i od kilku lat na moim ciele ciągle pojawiają sie białe rozstępy.Mam stałą wage,okres dojrzewania dawno za sobą, jestem szczupla i nigdy nie byłam w ciąży.Mimo stosowania kremów rozstępów przybywa.Sprawdziłam swoje stare wyniki morfologii i na przestrzeni 5 lat niemal corocznie miałam zbyt niski poziom neutrofili.W aktuapnej morfologii taki wynik się powtórzył.Czy może to być przyczyną powstawania rozstępów i czy moge się z tym udać do endokrynologa?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza dermatologa po badaniu będzie mozna coś więcej powiedzieć