Co oznaczają te zaburzenia widzenia u 6-latki?

Witam, moja 6 letnia córka w czasie mononukleozy zaczęła widziec bialy pyłek, mówi że widzi go caly czas od miesiąca, wizyta u okulisty i pediatry nie wykazała niczego niepokojacego. Co to może byc.

Dzień dobry,

jeżeli córka została dokladnie zbadana przez okulistę,a badanie nie wykazało żadnych niepokojacych odchyleń od stanu fizjologicznego,myślę,że nie ma powodów do zmartwienia.

Można na wszelki wypadek powtórzyć badanie okulistyczne w niedługim czasie.

pozdrawiam

Elżbieta Karolczuk-Matyja