Co powoduje bóle jajników od kilku miesięcy?

Witam, od paru miesięcy odczuwam ból jajników. W czasie miesiączki występują również bardziej wodniste krwawienia i mam wrażenie, że większe. Utrudnia mi to bliskie stosunki z partnerem oraz codzienne funkcjonowanie. Czy moze to być coś poważnego?

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana kontrola u ginekologa , po badaniu będzie można określić przyczynę objawow.
Pozdrawiam