Co powoduje zaczerwienienie wokół żołędzi penisa?

Witam, mam 18 lat. Wokół żołędzia (u jego nasady, chodź nie jestem pewien czy to tak się nazywa) występuje zaczerwienienie, na którym można zauważyć bardzo małe czerwono-różowe krostki, które mają ok pół milimetra. Podczas masturbacji kiedy napletek się o to ociera mi nie przeszkadza, natomiast kiedy dotknę to dłonią to jest taki dziwny i nieprzyjemny lekki ból. Dość często się masturbuję ale nigdy nie uprawiałem seksu z kobietą. Występuje to już długo, ale się tego wstydziłem. Proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze infekcja. Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć