Co znaczą takie wyniki z badania EEG?

Witam. Proszę o wyjaśnienie wyników z badania EEG. "Zmiany zlokalizowane w w okolicach skroniowych obustronnie( fale wolne Theta 5-7 HZ o amplitudzie 30-50)".

Witam! Zbyt mało danych, aby dać opis badania EEG. Z dostępnych informacji można jedynie potwierdzić, że w obu okolicach skroniowych zarejestrowano fale Theta, co w zależności od ich morfologii i ilości można zarejestrować i w normie i w patologii. Musi być pełny opis badania. Pozdrawiam W. Łuczkowski.