Co znaczy ten wynik badania holterem u dziecka?

dzien dobry mam pytanie moj 6 letni syn mnial zalozonego holtera i wyszlo ze ma 939pojedynczych nadkomorowych pobudzen przedwczesnych i 191 takychardii czy jest sie czym martwic?bardzo prosze o odpowiedz

Nie jest to wynik prawidłowy, niestety bez żadnych informacji o pacjencie nie umiem odpowiedzieć nic więcej. Nie wiem jakie są objawy dziecka, niech interpretacji dokona lekarz, który zlecił to badanie.