Co zrobić z guzem, który pojawił się na karku?

Witam. Mam 24 lata. Miesiac temu na karku pojawił mi sie guz na karku srednica ok 2 cm ,bolący. Byłam u lekarza rodzinnego stwierdził ze to zapalenie od skóry i skierował mnie do dermatologa. Dziś byłam na wizycie Pani dermatolog powiedziała ze to tłuszczak i skierowała mnie do chirurga. Prosze mi powiedziec czy to jest coś groźnego ? I czy na pewno to jest to? Czy może pojść do innego specjalisty? Proszę o szybką odpowiedz. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza chirurga po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć