Co zrobić z tym ugryzieniem?

Córkę kilka dni temu coś ugryzło,zaczela krzyczeć i płakać. Następnego dnia wyszedł rumień który podaję w linku. Byłam u lekarza rodzinnego i kazała tylko pić wapno bo to tylko owad. Czy mam powód by się martwić? Bardzo proszę o odpowiedź gdyż niestety nie ufam mojemu lekarzowi... Link https://zapodaj.net/5e1fea4b624df.jpg.html

Zdjęcie nie jest wyraźne, trudno powiedzieć coś więcej z poziomu portalu. Być może poprawę przyniósłby lek sterydowy w maści, jednak to po ponownej konsultacji lekarskiej u lekarza, któremu Pani ufa.