Codzienne przyjmowanie tabletek chelatowanego cynku wraz z witaminami A i C

Chciałabym się dowiedzieć czy codzienne i długotrwałe przyjmowanie tabletek chelatowanego cynku wraz z witaminami A i C może powodować jakieś skutki uboczne?czy należy stosować przerwy w czasie takiej kuracji?

Aleksander Ropielewski

Stosowanie ich zgodnie z zaleceniami producenta nie powoduje zagrożenia dla zdrowia.