Lewitan a dopuszczalny czas ich przyjmowania

Dobry wieczór, chciałbym zadać kilka pytań dotyczących przyjmowania tabletek Lewitan. Mianowicie czy tabletki drożdżowe Lewitan Centurii naturalny suplement diety można przyjmować całymi miesiącami, czy jednak należałoby w trakcie ich przyjmowania robić przerwy? Wiem, że suplement Lewitan zawiera bardzo dużo witamin, szczególnie z grupy B. Tabletki Lewitan zawierają drożdże piwowarskie i od jakiegoś czasu stosuję je właśnie jako formę dostarczenia do organizmu dużej dawki witamin i składników odżywczych. Zauważyłem poprawę w swoim codziennym funkcjonowaniu, wydaje mi się, że jestem mniej zmęczony a moja skóra jest jakby mniej blada. Czy Lewitan mogę stosować przez cały czas czy powinienem jednak robić przerwy? I jeśli cały czas to chciałbym zapytać o możliwe efekty uboczne stosowania tego suplementu diety. Czy jest coś, co może mi zaszkodzić? Będę wdzięczny za odpowiedź, JAREK.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam.
Szanowny Panie, producent podanych przez Pana suplementów diety nie podaje zaleceń co do długości stosowania preparatu. Jednakże, długotrwałe przyjmowanie witamin z grupy B nie powinno wpływać negatywnie na stan Pana zdrowia. Pozdrawiam