Czarna kropka przy policzku po założeniu plomby

Witam, miałam zakładaną plombę na dolną 6 z lewej strony dwa dni temu. Po powrocie do domu zauważyłam czarną kropkę przy policzku. Czy stomatolog wykonała nieprawidłowo swoją pracę? Nie rozumiem tego za bardzo

Witam,

Myślę, że nie ma powodu do niepokoju.Ślad po wkłuciu igły ze środkiem znieczulającym lub po formówce- kształtce, która być może byla zakładana wygoi się szybko i bez śladu.
Proszę wykazać troszkę cierpliwości i zaufania do swojego stomatologa.
Pozdrawiam,Irmina Kuchar