Czerwienienie się połowy twarzy po wysiłku

Dzień dobry, synowi po wysiłku czerwienieje nie cała twarz, a tylko połowa twarzy. Lewa strona. Dokładnie pół zamiast całej. Czy może to być objaw jakiegoś zaburzenia neurologicznego? Co ewentualnie trzeba sprawdzić? Syn ma 3 lata. Z góry dziękuję za odpowiedź, Inga

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z pewnego rodzaju anomalią unaczynienia. Nie ma powodów do obaw.