Częste podsypianie...

Proszę o pomoc. Chodzi o to częste podsypianie. Często w ciagu dnia chce mi się spać. Co robić? Czuję się fatalnie. Ciągle niewyspana, a przecież w nocy sypiam. Zażywam lek przeciwdepresyjny od roku. Mam 40 lat. Nie wiem, czy to choroba jakaś, czy co? Czekam na odpowiedź i bardzo dziękuję.

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Na podstawie przedstawionych informacji nie można postawić diagnozy, wskazującej rzeczywistą przyczynę dolegliwości. Jednak jedną z bardzo prawdopodobnych jest wpływ przyjmowanego leku. Może on powodować tego rodzaju działania niepożądane. Doradzam konsultację z lekarzem prowadzącym leczenie. Być może zasadna będzie zamiana leku na inny. Ważne, by samodzielnie nie odstawiać ani nie zmniejszać dawki, gdyż może to wywołać negatywne skutki.

Pozdrawiam