Częste skręcenia kostek

Witam. Mam ponad 30 lat i jestem kobietą. Od dziecka mam problem z kostkami stóp gdyż często je kręcę, nawet w butach sportowych. Czasami nietak postawie nogę i już leci, teraz się mniej zdarza niż za dziecka, ale problem jest. Nie wiem jakbym mogła wzmocnić te stawy, kostki? Ostatnio tez po którejś nocy nie mogłam stanąć na lewą nogę, przy ścięgnie Achillesa bardzo mnie bolało i nie mogłam postawić prosto i płasko stopy. Bardzo spuchła, a nic się wcześniej nie wydarzyło. Gdy lekarz GP (bo mieszkam w Irlandii) wysłał mnie na emergency to prześwietlenie nic nie wykazało, a dostałam przeciwzapalne i przeciwbólowe leki oraz jakiś plaster na unieruchomienie, na 24 h i tez nie wiem co to było a tez już wcześniej się to zdarzało na szczęście to pomogło, ale się boje ze to będzie wracać

Szanowna Pani, niestety ale skręcenia mogą nawracać. Należy dbać o prawidłowy chód.