Czy bóle dziąsła może powodować torbiel?

Witam wyrwalem 2 gurne zeby z lewej strony 7i6. I nic nie pomoglo tak samo mnie boli. Spuchniete dziaslo strasznie mnie boli juz, lekaz przepisywal mi 3 antybiotyki i zero poprawy. Mam pytanie czy to moze byc torbiel

Proszę zgłosić się na konsultację do leczącego lekarza. Proszę też pamiętać, że gojenie po ekstrakcji zębów wymaga także czasu i związane jest z występowaniem dolegliwości bólowych.