Czy dziury po wycięciu migdałków zarosną?

Witam, Jestem 6 dzień po wycięciu migdałków podniebnych (tonsillectomii). Dziś ból się troszkę zmniejszył, więc pozwoliłam sobie tam zaglądnąć. Biały nalot troszkę znika , ale po wycięciu zostały bardzo duże i głebokie dziury. Cokolwiek zjem to tam wpada i powoduje bol i pieczenie. Czy te dziury zarosna kiedys czy juz takie pozostana? Bo jak na razie to wyglada średnio. Prosze o odpowiedz. Dzieki.

To wszystko będzie wyglądało zupełnie inaczej niż teraz dlatego teraz Proszę tego nie oceniać bo dopiero za kilka miesięcy będzie efekt Ostateczny