Zapytaj lekarza

1 , 0 1 6 , 6 7 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy fleczer może powodować chemiczny posmak?

Witam, We wtorek miałem leczonego kanałowo zęba, założony opatrunek, nie wiem czy zatruty (pewnie tak) dentysta nic nie mowił, kolejna wizyta umówiona za 4 tyg. Niestety od tego dnia mam w ustach chemiczny posmak i zaczął mnie boleć brzuch (bez żadnych innych oznak na grupy żołądkowej czy zatrucia pokarmowego, nie miałem też takich bóli wcześniej) . Czy sam opatrunek na zębach bez zatrucia może dawać chemiczny posmak?Czy E240 w połączeniu z nieszczelnym opatrunkiem może powodować bóle brzucha
MĘŻCZYZNA, 39 LAT ponad rok temu

Niektóre preparaty stosowane jako opatrunek np. tlenek cynku z eugenolem, mogą powodować zmianę smaku. Żaden jednak z preparatów nie może dawać objawów w postaci bólów brzucha. Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy