Czy jadłospis mojego 9-miesięcznego synka jest w porządku?

Witam, chciałam zapytać o to czy jadłospis mojego 9 miesięcznego synka jest w porządku. Jest on karmiony częściowo metodą BLW. Bardzo lubi jeść, niezależnie czy samemu czy z łyżeczki czy z piersi, bo jest karmiony piersią. Jeśli chodzi o to ile on je sam jak dostaje posiłek BLW to róznie, raz prawie nic, a innym razem całe jabłko lub 1/3 mojej porcji mięsa. Dodam, że do ok. 6 miesiąca mocno przybierał na wadze (ok. 90 centyl) a w tej chwili prawie stanął i jak wszyscy zauważają zeszczuplał. Syn jest uczulony na białko mleka krowiego, stąd pediatra zalecił unikanie glutenu, jaj i ryb do 10 miesiąca. ok. 7.30 śniadanie BLW - zazwyczaj jakiś owoc ok. 8.15 mleko z piersi (Syn przed 9 jest odwożony do żłobka i chce aby był najedzony) ok. 10.15 zupka ok. 13.15 drugie danie (warzywa, mięsko) ok. 14.30 bardzo rzadko jak jest głodny dostanie deserek (tubka 120g) ok. 16 słoiczek (często 220-250g) ok. 17.30 obiad BLW (część naszego obiadu) ok. 19.30 kaszka (jej zje mało może z porcji mleka ok. 50-100ml) ok. 20.15 mleko z piersi W nocy budzi się z 2 razy i dostaje pierś, próbowałam zmniejszyć do 1 razu ale się nie udało. Czy jadłospis jest w porządku? Wiem, ze posiłków jest dużo, ale nigdy nie wmuszam w niego jedzenia, a te BLW to taki dodatek. Kaszkę na wieczór podaję, żeby dłużej spał, ale nią się nie naje bo średnio ją lubi więc musi się dopchać piersią.

Jadłospis wydaje się być w porządku, chociaż rzeczywiście dość dużo posiłków jak na 9 miesięczne dziecko. Proponowałabym w nocy zostawić 1 karmienie piersią, a w dzień 5 posiłków plus KP.