Czy jest jakaś możliwość, że mogło dojść do zapłodnienia przez petting?

Czy istnieje ryzyko, że jeżeli ocierałem się swoimi majtkami (mokrymi od wytrysku) o narządy swojej dziewczyny to zajdzie ona w ciążę? Dodam, że jest ona dziewicą a robiliśmy to kilka razy w ciągu 4 dni..

Lek. Paweł Szadkowski

Trudno określić jednoznacznie prawdopodobieństwo ciąży, ale jest ono raczej małe. Bycie dziewicą nie ma większego znaczenia.