Czy jest zagrożenie nawrotu przepuklin?

Witam.mialem operowana przepukline L4/L5 operacja wyszla ok ale mam dalsze bole .bol lewej nogi od kolana w dól i bole brzucha.rezonas mowi ze po operacj jest ok i ze mam 3 male przepukliny L4/L4 L3/L4 i L5 S1 i nerw uszkodzony w stopniu średnim.czy moge pracowac fizycznie ?czy jest zagrozenie nawrotu przepuklin?

Lek. Michał Lenard

O ryzyku nawrotu przepukliny i zaleceniach pooperacyjnych powinien Pana poinformować lekarz, który przeprowadzał zabieg, zna Pana stan kliniczny i historię choroby. Pozdrawiam!