Laminina a leczenie nowotworów

Witam. Bardzo często wpadam w internecie na reklamę preparatu Laminina. Polecają go w leczeniu nowotworów. Czy jest w tym chociaż część prawdy czy też jest to zwykłe oszustwo? Czy to możliwe, że Laminina faktycznie jest skuteczna w leczeniu nowotworów? Przyznam szczerze, że nie wierzę w skuteczność tego preparatu, nie chce mi się wierzyć, że Laminina byłaby w stanie pomóc nawet na najłagodniejsze zmiany nowotworowe, ale wolę dopytać specjalistów. Co powoduje, że ten preparat w ogóle może być uznawany na skuteczny w leczeniu nowotworów? Czy Laminina zawiera w swoim składzie coś, co faktycznie może przeciwdziałać rakowi? I jeśli nie to jak to możliwe, że Laminina w ogóle jest reklamowana jako środek na nowotwory? Czy to jest dozwolone prawnie? Z góry dziękuję za wyjaśnienie wszystkich moich wątpliwości. Pozdrawiam.

Lek. Wojciech Zygmunt

Niestety, jest to suplement diety bez żadnego potwierdzonego działania, który ma za zadanie żerować na ciężko chorych ludziach. Pozdrawiam i z całego serca życzę zdrowia!