Czy laser ipl na zamykanie naczynek jest skuteczny?

witam, czy laser ipl na zamykanie naczynek jest skuteczny i pomoze zniweczyc problem nadwrazliwej skory na stres, słonce i wiatr? prosze o pomoc, pozdrawiam

Witam ,laser ipl może złagodzić łagodny rumień , nie zamknie drobnych naczyń , niezależnie od marki lasera , skuteczny byłby laser ktp 532 nm , poza tym należy unikać nadmiernej ekspozycji na słońce lub filtry 50 i wyżej.Pozdrawiam

Tego rodzaju aparat zredukuje rumień i zaczerwienienie twarzy,Dobrze spisuje się w cerze naczyniowej i skłonnej do trądzika różowatego.Naczynka drobne do średnicy 1-2 mm wymagają zastosowanie innych laserów z głowicami ok 520nm i 800-900nm zamykają tego rodzaju zmiany (np Varilite),

Jeżeli urządzenie jest dobrej jakości i ma dobre chłodzenie głowicy a operator jest doświadczony to IPL jest skuteczny w przypadku drobnych naczyń.