Czy miazga zęba została usunięta?

Witam 27.03.17 byłem u dentysty z powodu bólu lewej górnej 6 w której wytworzyla mi się mała dziurka.Lekarz zaczał borować natomiast bolalo wiec zalozyla mi lekarstwo i kazal przyjsc tydzien później.Borowała bez znieczulenia bo mówila ze nie znieczulony zab daje jej duzo sygnałów.Po tygodniu czyli 6.03.17 udalem sie na kolejna wizyte , roziwrcili mi to lekarstwo i potem dalsze borowanie rowniez bez znieczulenia po chwili zaczelo bolec.Dała trutke i wizyta za 2 tygCzy miazga jest juz usunieta?

Lekarz prowadzący leczenie zęba w trakcie wizyt omawia swoje postępowanie, przedstawia plan i rokowanie.Na podstawie opisu podanego przez Pana nie można powiedzieć co zrobił lekarz.