Czy mogą mi zabrać dziecko?

Chodzi o to iż jednego wieczoru położylam swoją roczna coreczke wykapana spac , i wypilam cztery piwa . niestety zapomnialam wyciagnac klucza z zamka i nie slyszlam jak puka moj maz do drzwi poniewaz spalam . Z uwagi na to ze w bloku u sasiadki czesto ulatnia sie czad maz zadzwonil pod 112 , weszli do domu . z uwagi na to ze mialam w sobie 1.4 promila alkoholu zglosili sprawe do sadu , to pierwsza taka sytacja nie wiem co robic ? zabiora mi dziecko czy nie ? ?

Witam Panią. Z pewnością sytuacja zostanie rozpatrzona przez sąd. Odebranie dziecka to jedna z możliwości. Innymi są wgląd w sytuację dziecka przez kuratora sądowego i czasowe ograniczenie władzy rodzicielskiej. Proszę być przygotowaną, że różne instytucje mogą się po tej sytuacji z Panią i mężem kontaktować. Doradzam współpracę z nimi. Być może w Pani mieście jest punkt konsultacyjny, gdzie może Pani skorzystać z porady prawnika. Pozdrawiam Panią