Czy mogę już ćwiczyć po operacji przepukliny pępkowej?

W lipcu miałam operacje na przepuklinę pępkową. Okazało się po otwarciu że była bardzo duża, a tkanka bardzo słaba. Założono mi siatkę "tytanową", a nad pepkiem miałam aż 9 szwów. Minęło już 3 miesiace i czuję się bardzo dobrze. Czy mogę już ćwiczyć np brzuszki itp. , i czy z czasem ćwiczenia na trampolinie i platformie wibrującej będą możliwe ?

Tak można już ćwiczyć tylko proszę zaczynać ostrożnie , nie od razu ćwiczenia o dużym stopniu trudności i dużym wysiłku. Trzeba stopniowo dawkować coraz większy wysiłek.