Czy mogę przedłużyć noszenie szwów podskórnych na ręce?

Witam. Chciałabym się zapytać czy mogę przedłużyć noszenie szwów podskórnych na ręce w częsci przed ramiennej (dół) tak o kilka dni (opóźnienie do 4 dni) ? Mogą być jakies powikłania przy późniejszym sciaganiu?

Chciałabym się zapytać czy mogę przedłużyć noszenie szwów podskórnych na ręce w częsci przed ramiennej (dół) tak o kilka dni (opóźnienie do 4 dni) ?
- można
Mogą być jakies powikłania przy późniejszym sciaganiu?
- nie powinny z tego powodu wystąpić powikłania

Za mało wiem o przyczynie szycia,sposobu szycia i obecnym stanie , proszę skontaktować się z chirurgiem,który szył ranę!!! zż