Czy moje wyniki badań mogą świadczyć o problemach z wątrobą?

Dzień dobry. Bardzo proszę o interpretacje wyniku: AST 47, Alt 26, GGTP 58. Bilirubina i fostaza zasadowa w normie. Czy te wartosci moga oznaczac uszkodzenie/problemy z wątroba? Dodam, ze stosuje zdrową doete lecz regularnie pije wino

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli nie ma Pani żadnych nieprawidłowych objawów, takie wyniki nie stanowią powodu do niepokoju.