Czym może być spowodowany całkowity brak orgazmu?

Witam mam 25 lat, mam córeczkę która ma 2latka i 5 miesięcy, sexs z mężem wcale mi nie sprawia przyjemności współźyje z mężem od ponad 5 lat i jeszcze nigdy nie miałam orgazmu czym to może być spowodowane??

Dzień dobry.

Nie podała Pani bliższych informacji dotyczących opisanego problemu, toteż trudno udzielić jakiejkolwiek przydatnej porady, jednak sądząc z opisu niewątpliwie można zasugerować, że powinna Pani skorzystać z porady seksuologa.

Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Aby razem z Panią szukać odpowiedzi na to pytanie, potrzebna jest większa ilość informacji dot. np.
jak ocenia Pani współżycie z mężem
czy czerpie Pani z niego satysfakcję, przyjemność, radość (mimo braku orgazmu)
czy dotąd podejmowali Państwo takie próby współżycia, które - miała Pani wrażenie - zbliżały do osiągnięcia orgazmu
czy ma Pani orgazm podczas masturbacji
jak ocenia Pani związek z mężem, wzajemną bliskość, komunikację
jak przebiegał Pani okres dzieciństwa i dojrzewania seksualnego, przyjęta edukacja seksualna itp.
Zachęcam do osobistego rozmowy z seksuologiem na te i wiele innych tematów, aby znaleźć odpowiedź na Pani pytanie.

Pozdrawiam!