Czy możliwe jest przeprowadzenie zabiegu okulistycznego?

W dziecinstwie mialam operacje zeza 3-krotnie.Dwa razy lewe oko raz prawe.Zez cofnal sie najwiecej po 1 operacji.Teraz w wieku 25 po konsultacji z dr wojcik uznala ze mozna zrobic 4 operacje oko prawe.Jakie jest ryzyko?Czy może być gorzej?Boje się pogorszyc.Czy ilosc operacji i wiek moze wplynac na jej niepowodzenie?Lekarz mowi ze poniewaz oczy widza dobrze,a okres dojrzewania minal ryzyko jest minimalne.Zastanawia mnie czy niepowodzenie 1 operacji wynikalo ze specyfiki zabiegu czy umiejetnosci.

Witam. Dr Wójcik badałaPanią i zaproponowała leczenie OP operacyjne. Pani może się zgodzić lub nie. Nikt za Panią nie zadecyduje. Ryzyko ocenia chirurg czyli dr Ewa Wójcik a nie internetowy wspomagacz. Pozdrawiam serdecznie i powodzenia