Czy jest możliwa w wieku dorosłym korekcji niedowidzenia?

Witam, Mąż 40l. - stwierdzono niedowidzenie w lewym oku i zez. Op -1,25 Ol 3,75 / -3,00 Ol zez jawny rozbieżny Czy jest możliwa w wieku doroslym korekcja niedowidzenia? Optometrysta wspomniała, że być może operacja pomoże. Pozdrawiam serdecznie.

Witam. Nie wiem jak żle Pani mąz widzi z tą korektą OL.Mozna zoperowac zeza, refrakcję w OL oraz mozna dobrać twardą soczewkę na OL. Niedowidzenia nie da się usunąć jeżeli jest, Jak wychodzą testy stereopsji? jaki jest kąt zeza? zbadac zbadac.Pozdrawiam