Czy możliwe, że dziąsło się rozchodzi?

Dzień dobry Dziś miałem zdjęte szwy po ekstrakcji ósemki. Lekarz mówił, że wszystko sie zrosło i mogę normalnie żuć tą stroną. Jednak po upływie kilku godzin, mam wrażenie, że dziąsło w miejscu szycia lekko się rozchodzi. Widać też taki lekko brązowy fragment w tym miejscu. Czy powinienem się niepokoić? Czy jest to normalny proces i traktować to jako zrośnięte?
MĘŻCZYZNA, 32 LAT 8 miesięcy temu

Jest to normalny proces gojenia dziąsła po usunięciu 8. Często dziąsło nie zrasta się w całości od razu tylko powstaje dołek który powoli wypełnia się nowym dziąsłem. Cierpliwości.