Czy nasz związek jeszcze się ułoży?

Witam. Spotykalam sie z mezczyzna ktory byl w zwiazku. Na poczatku byla to tylko zbajomosc rozmowy potem coraz wiecej. On twierdzil I opowiadal ze jest tylko z ta kobieta ze wzgledu na dziecko na obowiazek. Mowil ze jestem kobieta jego zycia ze chce ze mna tworzyc przyszlosc. I tylko czeka na dobry moment. Bardzo czesto konczylam z Nim zbajomosc. Ale potem wracali I Tak w kolko. Biorac pod uwage zycie to Nie mozna kogos skreslac bo takie ma zycie. Uwierzylam mu ze jest nieszczesliwy. Ale w ktoryms momemcie postawilam wszystko na szali albo ja albo ona. Byc dobrym ojcem to Nie trzeba byc z Kims w nieszczesliwy zwiazku. Wstepnie powiedzial ze nie moze tego zrobic I sie odcielam. Natomiast Po miesiacu skontaktowal sie ze mna z informacja ze sie wyprowadzal. Ze chce byc ze mna I chce byc dobrym Tata. Bo bedac z tamta kobieta niszczy jej zycie swoje zycie I moje. Salam mu szanse ale teraz Nie wiem zmienilo sie wszystko. Czuje Tak jak by zalowal decyzji ze zakonczyla tamten etap. Jest caly czas zly, niezadowolony, Nie spedza ze mna tyle czasu co wczesniej. Ja tez czuje sie zle Nie czuje jego zaangarzowania, omija mnie Nie odczytuje wiadomosci. Moze to powod tych wszystkich rzeczy na okolo. Reakcja znsjomych, opieka nad synem , wynajem mieszkania, problemy w pracy, caly czas pisanie tej poprzedniej partnerki. Daze go uczuciem staram sie byc wyrozumiala ale juz mi brak sil. Czy jest mozliwosc ze sie ulozy. Juz bylam Tak rozzalona I smutna ze zaoytalam czy chce wrocic do tego co bylo . Bo Jezeli Tak to Niech to zrobi. Moze to go wszystko przeroslo. Moze to Nie byla milosc do mnie. Jest mi z tym zle.

Dzień dobry,
Niestety nie jestem wstanie przewidzieć jak potoczą się dalej losy tego związku. Nie wiem również, którą kobietę kocha Pani partner. Hipoteza odnośnie tego, że on może żałować swojej decyzji i że to wszystko go przerosło jest bardzo prawdopodobna. Przykro mi, ale nie mogę Pani pomóc i dopiero życie pokaże, co on zrobi w tej sytuacji. Polecam wizyty wspierające u psychologa, gdyby miała Pani potrzebę porozmawiania o problemie. Mam nadzieję, że wszystko się wkrótce wyjaśni.
Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Kulczycka
http://psychologkulczycka.pl/