Czy niski poziom granulocytów pałeczkowatych ma związek z ospałością u 7-latka?

Witam serdecznie. Mój 7 letni ma bardzo niski poziom granulocytów pałeczkowate 2%, (segmentowane 50%, kwasochłonne 3%) za to wysoki Monocytów (10%) i limfocytów (35%). Syn ma wiecznie podkrążone oczy i jest ospały nieraz mam wrazenie jak by na nic nie miał ochoty i siły.Niepokoi mnie to, choć pediatrzy zgodnie twierdza, ze wyniki są w porządku jak na ten wiek. Laboratoryjna diagnoza i monocytoza" brzmi złowrogo. Czy mam powód do zmartwienia? Dziękuje!

Lek. Tomasz Budlewski

aby móc się wypowiedzieć konieczne jest zapoznanie się ze wszystkimi wynikami. proszę koniecznie udać się do lekarza pediatry i kierować się jego zaleceniami.