Czy nosić okulary do pracy przy komputerze?

Witam byłam u okulisty mam 1.25 na prawe oko na lewe 0.50 samej kazał mi się zdecydować czy będę nosic okulary podczas mojej pracy 1/2to praca przed komputerem proszę o poradę. Dziękuję za odpowiedź pozdrawiam

Witam. Proponuję zakładać te okulary do pracy biurowej tj. po kilku godzinach pracy kiedy oczy są już trochę zmęczone . Pozdrawiam