Astygmatyzm i noszenie okularów

Witam. Mam pytanie, czy astygmatyzm da się wyleczyć, posiadam wadę : lewe oko -0,75 ; prawe oko -0,25. Wada wzroku już trwa 2 lata, posiadam okulary, okulista mi mówił żebym zakładał je do pracy przy komputerze, telewizora, lub gdy nie widzę czegoś z daleka np. z tablicy, ponieważ nie ma potrzeby chodzić w okularach przez cały dzień.

Lek. Tomasz Budlewski

można wykonać operację laserową. proponuję udać się do lekarza okulisty.