Czy operacja przegrody nosowej się nie powiodła?

Dzien dobry, Trzy tygodnie temu mialam operacje prostowania przegrody nosowej. Powodem bylo zlamanie, chrapanie i czeste wysiekowe zapalenia uszu. Nos jest drozny, po lewej stronie nawet bardzo drozny ale zmienil sie moj glos. Glos stal sie mocno nosowy. Mimo skrzywionej przegrody wczesniej nie nosowalam. Czy to oznacza ze operacja sie nie udala, czy sa sposoby ma eliminacje tej wady. Jest to dla mnie o tyle wazne, ze zawodowo posluguje sie glosem. Bede wdzieczna za odpowiedź,

Nie wiem. Nie widziałem tej przegrody przed operacją i nie widzę teraz. Pytaj operatora. Niech Ci pomoże i pokieruje gdzieś dalej w zależności co tam się stało. Perforacja przegrody? Moze foniatra itd.....