Czy opuchlizna po wstrzyknięciu kwasu jest normalna?

Witam. Tydzien temu miałam wstrzykiwany kwas hialuoronowy pod oczy Na początku byłam bardzo opuchnieta - miałam również kasze na twarzy.gdy miałam wrażenie ,ze dochodze do normalności po tygodniu znów mam opuchnięte oczy,szczegolnie jedno -wyglądam jakby mnie ktoś pobił. czy to normalne,czy powinnam się niepokoić czy czekac. Rozne są opinie w internecie. Prosze o pomoc

Tydzień to jeszcze za krótki okres - poczekałabym 2-4 tygodnie i wtedy oceniła efekt. Poza tym ważna jest opinia lekarza który wykonywał zabieg - on będzie wiedział jaką ilość preparatu podał, czy mogło dojść do krwawienia i obrzęku - lekarz powinien wytłumaczyć wszystko i zdecydować o postępowaniu w tym przypadku.