Czy posmak leku w ustach zniknie?

Dzień Dobry. W dniu wczorajszym rozpocząłem leczenie kanałowe zęba. Ząb został zatruty i czuje nie miły posmak w ustach lekarstwa. Pytanie czy ten posmak minie? Wizytę mam dopiero 13.04.

Zatruwanie zęba jest stara metoda leczenia i nie powinno już być stosowane. Posmak świadczy o nieszczelnej odbudowie. Proszę poszukać lekarza zajmującego się leczeniem endodontycznym na jednej wizycie pod mikroskopem.