Czy psycholog pomoże zwiększyć poczucie własnej wartości?

Czy psycholog (nie psychoterapeuta) pomoże zwiększyć poczucie własnej wartości? Ktoś z państwa pracował nad niską samooceną pacjenta jako psycholog? Jakie były efekty?

Dzień dobry,

Warto jest mieć na uwadze, jakie kompetencje posiada psycholog i psychoterapeuta. Zmiana poczucia własnej wartości raczej jest kwestią dla psychoterapeuty, który posiada odpowiednią wiedzę na temat "leczenia", psycholog takiej wiedzy po studiach nie posiada.

Pozdrawiam