Czy te objawy mogą być połączone z tarczycą?

Witam, od rana mam strasznie spuchnięte dłonie, drży mi cała ręka, do tego dłonie są cały czas zimne a jednocześnie spocone. Dodam, że chorowałam na niedoczynność tarczycy (w wieku dojrzewania, teraz mam 26 lat), niedoczynność nieleczona i niesprawdzana od kilku lat. Czy te objawy mogą być połączone z tarczycą? Pozdrawiam!

Dzień dobry,

profilaktycznie proszę wykonać badania hormonalne tarczycy - objawy, jakie daje tarczyca są bardzo różne i indywidualne, ale te opisane przez Panią możemy do nich zakwalifikować.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga