Czy ten ból miał związek z jajnikiem?

Dobry wieczór! Piszę do państwa z dość ważnym pytaniem. Mianowicie pół roku temu „zdiagnozowano” u mnie zapalenie wyrostka robaczkowego, który został wycięty. Przed „diagnozą” pojawił się ból w prawej części podbrzusza i miało to miejsce 18 dnia cyklu. Pomimo zabiegu ból jednak nie ustał i raz na czas pojawia się z prawej strony wraz z opuchlizną około 20 dnia cyklu. Moje cykle trwają zazwyczaj 26/27 dni. Moje pytanie brzmi: czy diagnoza mogła zostać postawiona źle, a ból może mieć związek z problemami z jajnikiem?

Szanowna Pani

Bóle pojawiające się w związku z cyklem menstruacyjnym wymagają konsultacji ginekologicznej. Po usunięciu wyrostka robaczkowego powinien on być poddany badaniu histologicznemu i ten wynik powinna Pani odebrać ze szpitala. Koniecznie należy skonsultować się z ginekologiem.

z poważaniem

A. Kluciński