Czy ten wynik ostatniego badania usg jest niepokojący?
Witam. Zaniepokoil mnie wynik ostatniego badania USG. Jestem w 36 tygodniu ciąży i do tej pory wszystko było dobrze. Moje dziecko zawsze miało AC w dolnej granicy ale teraz trafiłam do innego lekarza i mnie zmartwil. Wynik AC na 36 tydzień ciąży to 2734 reszta pomiarów ok masa płodu 2270. Zaznaczam że w 30 tygodniu AC było 2441. Czy to nie za mało?

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Bartłomiej Grochot
77 poziom zaufania
Witam. Wynik ten może być zafałszowany. Radziłbym regularne kontrole ginekologiczne.