Czy to może być przyczyną mojego zapalenia?

Witam. Rok temu miałam zakładane korony na zębach, 8 na górze i 8 na dole. Do tej pory nie miałam żadnych dolegliwości. Niestety juz 3 tydzień mam zapalenie dziąseł. Byłam tydzień temu u dentystki dostałam antybiotyk ale mi nie pomógł. Potem po tygodniu byłam u 2 dentyski i wyczyściła mi zęby ale nic po za tym. Powiedziała że zapalnie nie jest straszne i żeby płukać płynem i na ta chwilę nic nie może zrobić. Ja płukałam tym płynem wcześniej 2 tygodnie przed wizytą i nic a nadal boli a nikt mi nie pomógł,nie Powiedział co dalej. Zauważyłam na dziąśle taki biały nalot(plama , jakby coś w środku) i też jakby kawałek wędzidełka mi się odkleilo bo moge nim ruszać. Czy to może być przyczyną mego zapalenia. Błagam o pomoc i jakieś porady. Będę bardzo wdzięczna

Konieczna jest diagnostyka w powiększeniu, trzeba ocenić szczelność pomiędzy koronami i korzeniem, musi być idealnie gładka powierzchnia przejścia. Dużo informacji możemy uzyskać także z badania tomograficznego.